sosyal medya, teknoloji, rehber.

Home Posts Tagged "SCODesigns"

SCODesigns

,

UX Türkiye olarak kullanıcı deneyimi konusunda Türkiye’deki yanlış örnekleri anlatarak bu yanlışların düzeltilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ortak bir dil kullanabilmek için işin …

,

Guy Laramee, 24’lük Britannica Ansiklopedilerini oyarak Adieu adını verdiği hayali bir dağlık ortaya çıkarmış. Tek kelimeyle inanılmaz görünüyor, detaylara takılıp kalabilirsiniz.

,

New York kökenli artist Zaria Forman, Grönland Buzullarını gerçekmiş gibi insanı büyüleyen bir şekilde çizmiş!

,

Türkiye normlarında Freelance (Serbest Çalışma) kültürünün yeni yeni önem kazandığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Geride bıraktığımız 2013 yılında, dünya’da milyonlarca uzmanın bulunduğu freelancer.com‘un Türkiye’ye …

,

Geride bıraktığımız 2013 yılında birçok yeniliğe tanık olduk diyebiliriz. Kullanım alışkanlıkları, tasarım trendleri ve fontlar hangi internet sitesini kullanacağımız konusunda birer kriter haline geldi.

,

Pingdom, dün açıkladığı verilere göre güzel bir 2013 geçirmiş gibi görünüyor. Bende bu verileri alarak sizin için ufak bir infografik haline getirdim.

,

Estonyalı illüstratör ve grafik tasarımcı Eiko Ojala ‘nın kağıt kesme sanatı ile illüstrasyonu bir araya getiren çalışması Papercut Illustrations.

,

Saint-Pétersbourg’da yaşayan grafik tasarımcı Arina Pozdnyak’ın poster ve takvim projesi Perpetual Calendar.

,

Flat, yani Düz tasarımların 2013 yılında hayatımıza hızlı bir giriş yaptığını inkar edemeyiz. En son IOS 7‘nin çıkışının da etkisi ile tüm cihazlara yayılmaya …

,

Giderek görsel iletişimin daha önemli olduğu bir çağdayız. İş ortaklarımızın ve projelerimizin daha bakılasını olmasını sağlamak için çalışıyoruz.