sosyal medya, teknoloji, rehber.

Home Posts Tagged "Tasarım"

Tasarım

,

Macar tasarımcı Bernát Barbara, yüksek lisans projesi için yeni para tasarlamaya karar veriyor.

,

Londra merkezli olan ve eski Enpocket çalışanı Murat Mutlu ve 4 kişilik ekibi tarafından geliştirilen Marvel App herkesin kolayca kullanabileceği bir prototipleme aracı.

,

Apple‘ın yaptığı iOS 8 güncellemesi ile birlikte tüm uygulamalar yeni işletim sistemi için güncelleme yayınlamaya başladı.

,

e-Fabrika da Art Director olarak çalışan Cüneyt ŞEN ve yaptığı e-ticaret tasarımı.

,

İtalyan tasarımcı Marcello Barenghi, 9 yaşında Leonardo’nun Mona Lisa tablosundan etkilenip tabloyu yeniden çizmeye çalışırken keşfedilmiş.

,

Alexa ve 2013 yılında yeni trend’e ayak uydurmak zorunda kalıp logo ve web sayfasında düzenlemeye gidenler arasına the guardian’da ekleniyor.

,

1996 yılından itibaren tüm dünyadaki web sitelerini analiz edip, çeşitli kriterlere göre, dünya üzerindeki ve web sitesinin hizmet verdiği ülkedeki sıralamasını gösteren Alexa, uzun …

,

Facebook, tasarım konusunda net bir karar almayı başarmış gibi görünüyor, daha önce anasayfa değişikliğini belirli kullanıcılar üzerinde deneyen Facebook edindiği deneyimleri kesin bir değişiklik …

,

Çarpıcı bir yönetim paneli üzerinde çalışmak isteyenler için Andreansyah Setiawan tarafından modern çizgiler kullanılarak tasarlanan bu paneli kullanabilirsiniz.

,

Şehri simgeleyen nostaljik tramvaylarıyla tanınan Lizbon, tramvay tellerinden ilham alarak kendi fontunu oluşturdu.