sosyal medya, teknoloji, rehber.

Home Posts Tagged "Uygulama"

Uygulama

,

Apple, mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamalarını korsanlardan korumak için iki adımlı doğrulama ile güvence altına alıyor.

,

Son dönemin popüler uygulamarından olan Snapchat, yükselişini sürdürürken çoğu kullanıcının bilmediği yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

,

Türkiye’nin en çok bilet alınan, en çok kullanıcıya sahip bilet satış kanalı MyBilet’in iPhone uygulaması tamamen yenilendi.

,

WhatsApp, kısa bir süre önce yayınladığı Chrome Eklentisi ile masa üstünde kullanılabilir hale gelmişti.

,

2000 yılında yayın hayatına başlayan, bulunduğumuz dönemde her ay milyonlarca ziyaretçisine hizmet veren sahibinden.com Avrupa’nın en büyük e-ticaret platformlarından bir tanesi.

,

Tumblr, IOS kullanıcıları için bir dizi yeni özellik eklediği güncellemeyi dün yayınladı.

,

Snapchat yaptığı son güncelleme ile 2 yeni özelliği tüm kullanıcılar için aktif hale getirdi. İlk ve resmi olarak duyurulmayan özelliği her kullanıcı için özel …

,

Uygulamalarını geliştirmeye hız kesmeden devam eden Google, 2015 yılı için ilk Google Translate güncellemesini yayınladı.

,

Google‘ın geliştirme ve uygulama hızına yetişmeye çalışan Microsoft, sonunda Outlook.com ile OneDrive entegrasyonunu aktif etti.

,

Google, dün gece IOS cihazlarınızı kullanarak her yerden bilgisayarınıza bağlanmanıza olanak sağlayan Chrome Remote Desktop uygulamasını yayınladı.