sosyal medya, teknoloji, rehber.

Home Posts Tagged "Website"

Website

,

Salı günü itibariyle firma artık masaüstü versiyonuyla hizmet vermeye başladı. Kullanmaya başladıktan sonra dikkatinizi çekecek ilk şey mobil versiyonuyla nerdeyse tıpa tıp aynı olması.

,

Bir dönemin popüler dosya paylaşım sitesi RapidShare, Mart 2015 itibariyle kapanıyor.

,

Vine, 6 saniyelik video paylaşımları yanında, tanıttığı yeni Vine Masher aracı ile maksimum 9 video birleştirerek Vine mixleri yapmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşları ile çok …

,

Profesyonel iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurması ve doğru bilgi alışverişi yapabilmesi adına kurulan sosyal paylaşım platformudur.

,

2004 yılında yayın hayatına başlayan Beatport, müzik severlerin özellikle Dj’lerin müzik keşfetmek için kullandığı ve içerisinde binlerce parçanın bulunduğu büyük bir platform.

,

Uygulamalarını geliştirmeye hız kesmeden devam eden Google, 2015 yılı için ilk Google Translate güncellemesini yayınladı.

,

2013 yılında hayata geçirilen askidanevar.com, üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek, bilet ve kitap sağlamak amacıyla düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi.

,

e-Fabrika da Art Director olarak çalışan Cüneyt ŞEN ve yaptığı e-ticaret tasarımı.

,

Sosyal medya stratejisti olan Vincenzo Cosenza ülkelere göre en fazla kullanılan servisi belirlemek adına Haziran ve Aralık aylarında kendi hazırladığı ”sosyal ağların dünya haritası”nı …

,

Twitter, Support hesabından attığı bir tweet ile tüm platformlarda GIF paylaşımının aktif edildiğini duyurdu.