Ana SayfaGOKHANMMSWunderlist Kullanımı

Wunderlist Kullanımı

Bu hafta tasarımı, kullanılabilirliği, özellikleri ile öne çıkan ve iş hayatınızı düzene sokmanız için elinden geleni yapan Wunderlist‘i inceledik!

Wunderlist, market alışverişlerinizden tutunda uzun vadeli seyahat planlarınıza kadar tüm yapılacakları belirleyip uygulamanız için hazırlanmış.
gokhanmms-blog-wunderlist-kullanimi-task-manager-to-do-list2

Öne çıkan özelliklerinden birisi açtığınız görevlere kullanıcı davet edebiliyor olmanız. Bir proje üzerinde çalışırken kimin neyi yapacağı veya yapıp yapmadığının takibi büyük önem taşıyor. Burada yapılacakları belirleyip ilgili kişileri davet ederek iş takibini kolayca yapabilirsiniz.

Tabi tüm bu özellikleri kullanabilmek için Pro hesabına geçmeniz gerekiyor.
gokhanmms-blog-wunderlist-kullanimi-task-manager-to-do-list3

Wunderlist‘e tüm cihazlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Hem web hem de mobil uygulamaları oldukça başarılı. Zaten beni en çok kendisine bağlayan tasarımı ve kullanılabilirliği oldu diyebilirim.

[inline_slider autoplay=”true” interval=”3000″ animation=”slide” direction=”horizontal” animationspeed=”800″ pauseonhover=”true”] [slide alt=”Mac” src=”https://www.gokhanmms.com/wp-content/uploads/2013/10/gokhanmms-blog-wunderlist-kullanimi-task-manager-to-do-list6.png”][/slide] [slide alt=”iPad” src=”https://www.gokhanmms.com/wp-content/uploads/2013/10/gokhanmms-blog-wunderlist-kullanimi-task-manager-to-do-list4.png”][/slide] [slide alt=”Android” src=”https://www.gokhanmms.com/wp-content/uploads/2013/10/gokhanmms-blog-wunderlist-kullanimi-task-manager-to-do-list5.png”][/slide] [/inline_slider]

Wunderlist Mac

Wunderlist Windows

Wunderlist (iPhone, iPad)

Wunderlist Android

Önceki
Deep House Playlist 26-10-2013
Sonraki
Deep House Playlist 02-11-2013