Ana SayfaGOKHANMMSiPhone İçin Basit ve Kullanışlı Not Alma Uygulaması: Noted

iPhone İçin Basit ve Kullanışlı Not Alma Uygulaması: Noted

Evernote, Simplenote ve Draft‘ın not alma uygulamaları arasında çok iyi bir konumda olduğunu ve işlerini iyi yaptıklarını biliyoruz.

Bu uygulamalar yoğun çalışan ve sürekli not alan kişiler için birer biçilmiş kaftan diyebilriz.

Ancak Denver merkezli Tack geçenlerde sadece kaydırma hareketlerini kullanarak kontrol edilebilen not alma uygulaması Noted ile bu yarışa dahil olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

Noted Nasıl Çalışıyor?

Kuallanılan özellikler oldukça mantıklı, not almayı daha da basitleştirmeye çalışmışlar. Yeni bir not eklemek için ekranı aşağı doğru sürükleyin ve yazmaya başlayın. Ayrıca yazdığınız notları isteğinize göre renklendirebilirsiniz.

gokhanmms-notes-iphone-not-alma-uygulamasi-blog1

Başka notları görüntülemek için sağa-sola kaydırma hareketini yapın, tüm notları görmek için ise iPhone‘u çimdiklemek isteyebilirsiniz:)

gokhanmms-notes-iphone-not-alma-uygulamasi-blog2

Notlarınızı silmek için not üzerinde 2 parmak hareketini veya tüm notların göründüğü ekranda not üzerinde sağa-sola kaydırma hareketini kullanın.

gokhanmms-notes-iphone-not-alma-uygulamasi-blog3

Uygulama hızlı not alıp sonrasında temize çekmek isteyenler için oldukça kullanışlı ancak temize çekecek kadar vakti olmayanlar ve çok fazla bilgiyi tek uygulama içerisinde bulmak isteyenler için hiç uygun değil.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan app’in hangi aşamalardan geçerek bu noktaya geldiğini kendi blogunu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Tack Blog

Noted / Noted IOS App

Kaynak: thenextweb.com

Önceki
Gramblr İle Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleyin!
Sonraki
Twitter, Vine Profillerini TV Modu İle Birlikte Tüm Web'e Açtı