Ana SayfaGOKHANMMSKart Oyunlarına Farklı Boyut Kazandıran Gran Tower’ı Keşfedin!

Kart Oyunlarına Farklı Boyut Kazandıran Gran Tower’ı Keşfedin!

Son dönemde IOS ve Android mağazalarında oyunlara artan ilgi nedeniyle sık sık yeni oyunlar ile karşılaşıyoruz. Geliştiricilerin sürekli yeni fikirler ile karşımıza çıktığı bu dönemde sizleri kart oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Gran Tower ile tanıştırıyoruz.

Türk firması olan Gram Games’in, 10 kişilik bir ekip ile yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede ürettiği üçüncü oyun olan Gran Tower’ın en büyük özelliği Facebook arkadaşlarınızla gerçek zamanlı oynanabiliyor olması.

Masal, yunan ve mitoloji karakterlerinden oluşan, farklı saldırı animasyonlarına sahip 100’den fazla kartın bulunduğu oyunda, kartlarınızın hasar gücüne göre doğru seçimi yapıp rakibinizle savaşmaya başlıyorsunuz.

Her kazandığınız oyun karşılığında ise farklı hasar puanına ve karakterlere sahip yeni bir kartın sahibi oluyorsunuz. Bununla birlikte oyun içerisinde Geri Dönüşüm alanından mevcut kartlarınızı dönüştürerek yeni kart üretebiliyor ve gücünüze güç katabiliyorsunuz.

gokhanmms-gram-games-gran-tower-sedef-ecevit-iphone

iOS ve Android destekli Gran Tower’ı internet bağlantınızın olmadığı durumlarda “Tekli” oyunu seçerek oynayabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

iOS’ta indirmek için: http://bit.ly/GranTowerDownload
Andorid’te indirmek için: http://bit.ly/GranTowerAndroid

Önceki
Homeless Font: Evsiz İnsanların El Yazıları Font Oluyor [Yardım Projesi]
Sonraki
Fotoğraf Çekmek İçin Ne Kadar Yükseğe Çıkardınız?