Ana SayfaGOKHANMMSmyMail İle Tüm Hesaplarınızı Tek Bir Yerden Yönetin

myMail İle Tüm Hesaplarınızı Tek Bir Yerden Yönetin

Merkez ofisleri Silikon Vadisi’nde bulunan ve Rusça konuşan ülkeler için projeler geliştiren Mail.Ru‘nun servisi olan My.com, kullanıcılarına sunduğu mobil uygulama, oyun ve mail servisi ile benim tercih sebebim.

IOS ve Android platformları için ücretsiz sunulan uygulama sayesinde tüm mail hesaplarınızı tek bir uygulama içerisine tanımlayabiliyorsunuz.

Kullananlar iyi bilir, Gmail’in kendi uygulamasına Gmail dışında farklı bir mail adresi tanımlanamıyor, IOS ile genel mail uygulaması ise görünüm olarak beni tatmin etmiyor.

Bu nedenle hem kullanırken keyif alacağım hem de tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak bir uygulama arıyorum derseniz bu uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Gelen maillerin avatar ve fotoğraf önizlemesi, fazlasıyla sadeleştirilmiş arayüz ve özelleştirilebilen akıllı bildirimler uygulamayı tercih sebebi yapıyor.

Bazı Gmail kullanıcıları tüm mail adreslerini Gmail’e yönlendirerek tüm hesapları tek mail üzerinden kullanmayı tercih edebiliyor ama bunu tercih etmeyenler için en kullanışlı ve sorunsuz çalışan uygulama şimdilik bu.

Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra sadece uygulama üzerinden erişim sağlanabilen ve Ücretsiz 150GB alan veren gokhanmms@my.com uzantılı mail adresinizi almayı unutmayın!

gokhanmms-mobile-mail-app-uygulama-mycom-app-interface

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Önceki
GusGus | 13 Aralık Cumartesi - Babylon
Sonraki
En İyi WordPress Slider Eklentisi - Revolution Slider