Ana SayfaTEKNOLOJİMOBİLMarvel App | Mobil Uygulama ve Web Sayfaları için Ücretsiz Prototip Aracı

Marvel App | Mobil Uygulama ve Web Sayfaları için Ücretsiz Prototip Aracı

Londra merkezli olan ve eski Enpocket çalışanı Murat Mutlu ve 4 kişilik ekibi tarafından geliştirilen Marvel App herkesin kolayca kullanabileceği bir prototipleme aracı.

Dropbox ile entegre çalışan Marvel hazırladığınız skeç, wireframe ve psd dosyalarını programa yükleyerek geçişleri ve butonları app çalışıyormuş gibi ekleyebilmenize olanak sağlıyor.

Marvel’ı kullanmak için tek yapmanız gereken uygulama fikrinizi kağıt üzerine çizmek ve Marvel App ile fotoğrafını çekerek uygulama içerisine aktarmak. Sonrasında butonları ve geçişleri Marvel teknolojisi ile kolayca belirleyebilir ve sunuma hazır hale getirebilirsiniz.

gokhanmms-free-web-mobile-prototyping-coding-psd-screen-sketch2

Tasarımcılar, UX uzmanları, ürün yöneticileri ve öğrenciler için hızlı bir şekilde fikri paylaşabilmek gerçekten daha hızlı ve basit olamazdı.

iPhone veya iPad için hazırlanmış çizimler olması farketmiyor tek yapmanız gereken yapılan çizimin iPhone uygulaması ile fotoğrafını çekmeniz ve uygulama içerisine yüklemeniz. Ayrıca mobil üzerinde başladığınız çalışmaya web üzerinde de devam edebiliyorsunuz.

Hazırladığınız prototip’in yeterince iyi olduğunu düşündüğünüzde benzersiz ve mobil uyumlu adresinizi paylaşabilir veya aşağıdaki gibi herhangi bir sayfaya embed edebilirsiniz.

Pro üyeliğini hayata geçiren Marvel, sunduğu özellikler bakımından üyelik başına $6.40 gibi ücret istiyor. Şirketler, takım olarak hareket eden freelance çalışanlar için odukça ideal.

Pro üyelik detayları için burayı inceleyebilirsiniz.

Önceki
odrive İle Tüm Online İçeriğinizi Tek Noktadan Yönetin
Sonraki
Yeni Google Trends