Ana SayfaYaşamKişisel Gelişimİngilizce’yi Konuşarak Öğrenin

İngilizce’yi Konuşarak Öğrenin

Sürekli yazıp-çizen ancak gramer öğrenmesine rağmen İngilizce konuşamayanlar için hazırlanan proje, Konuşarak Öğren.

İtü ve Kosgeb tarafından desteklenen projenin çalışma mantığı çok basit. Ücretsiz kayıt yaptırdıktan sonra seviye tespiti için sizi arıyorlar. Bol kahkahalı bir sınav sizi bekliyor çünkü temelde amaç sizi konuşturmak ve bunu her zaman başarıyorlar.

Sınav bitiminden birkaç saat sonra aranıp 10 üzerinden seviyenizi bildiriyorlar ve devam etmek isterseniz kayıt oluyorsunuz. Gün içerisinde ABD’li hocalar sizi arayıp derse devam ediyor.

Konuşarak Öğren sayesinde iş yaşamınızda veya günlük hayatınızda İngilizce ile ilgili karşılaştığınız sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Yurt içine bağlı kalmadan iş yapabilmek veya günlük hayatınızda rahat bir şekilde İngilizce konuşabilmek için en kolay yöntemi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Konuşarak Öğren Nasıl Çalışır?

İlk Adımda Seviyenizi Belirleyelim
İlk görüşme yaklaşık 3-5 dakika arasında sürer. Bu görüşmede size sorulan sorular ile İngilizce konuşma seviyeniz belirlenir. Böylelikle ne geride kalır, ne de seviyenizin üstünde eğitim alırsınız.

Belirlenen Seviye Doğrultusunda Eğitim Programınızı Oluşturalım
Konuşma seviyeniz belirlendikten sonra kayıt tamamlarsanız, online öğrenci paneline giriş için, kullanıcı adı ve şifreniz e-posta adresinize gönderilir. Sistemde çalışma programı sizi bekliyor olacak.

Nerede Olursanız Olun, Konuşma Derslerine Katılın
İngilizce kursuna gitmenize gerek kalmadan, eviniz veya işyerinizden skype ya da sabit telefon aracılığı ile tercihinize göre 10, 20 veya 30 dakikalık derslerinizi gerçekleştirin. Serbest konuşma günü olan cuma gününde de haftanın değerlendirmesini yapın.

Hakkınızdaki Değerlendirme ve Yorumları Okuyun
Ders bitiminde mp3 formatında ses kaydınız ile birlikte eğitmen değerlendirmesi ve yorumları o günün ders sayfasına yüklenir. Bu değerlendirmede, ders performansınız ve gelecek ders ile ilgili tavsiyeleri bulacaksınız. Ayrıca bir sonraki ders için öğrenmeniz gereken kelimeler de sizi bekliyor olacak.

Bir Sonraki Dersi İple Çekin
Hafta içi her gün canlı konuşarak işlenen dersler sonrasında, kendi gelişiminizi fark ederek, bir sonraki dersi iple çekeceksiniz. Eğitiminizin her aşamasında, uzman eğitim danışmanlarımız ile gelişiminizi takip ederek İngilizce öğrenmek, derslerden en yüksek düzeyde verim almanız sağlanacak.

Ayrıca İngilizce alfabe‘de Latin alfabesinden uyarlanmış 26 harf bulunmaktadır.

Önceki
Sosyal linkleri tıklamadan önizlemenizi sağlayan Chrome eklentisi: HoverCards
Sonraki
Wikipedia ile sayfadan ayrılmadan makale önizlemesi yapın