Ana SayfaREHBERHOW-TOWP Fastest Cache Nedir? Nasıl Kullanılır?

WP Fastest Cache Nedir? Nasıl Kullanılır?

WordPress üzerinde çalışan bir blogunuz ya da web sayfanız varsa ve sürekli içerik girişi yapıyorsanız muhtemelen yavaşlama sorunları ile karşılaşacaksınız.

Bu noktada ise WP Fastest Cache devreye giriyor ve tüm cacheleme işlemini üzerine alarak sitenizin yavaşlama sorununu ortadan kaldırıyor.

Daha önceki yazılarımda belirttiğim WP Super Cache ile W3 Total Cache eklentilerinin aksine kurulumu çok kolay ve oldukça kullanışlı.

Eklenti performansına baktığımızda ise WP Fastest Cache diğer eklentilere göre %90 daha iyi çalışan eklenti, yeni yazı yayınlandığında önbelleğin otomatik temizlenmesi gibi özellikleri ile de diğer eklentilerden kolayca ayrışıyor.

Emre Vona tarafından geliştirilen eklentinin Premium versiyonuna tek seferlik 39.99$ ödeyerek mobil üzerinde cacheleme, resim optimizasyonu, cache istatistikleri ve daha özel sıkıştırma gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Ancak WP Fastest Cache ücretsiz versiyonu ile de taleplerinize net bir şekilde karşılık verebiliyor.

WP Fastest Cache Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki videoyu izleyerek ücretsiz Fastest Cache kurulumunu kolayca yapabilir ve sitenizin hız sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Youtube Kanalına Hemen Abone Olun!

Manuel olarak FTP üzerinden kurulum yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak WP Fastest Cache‘i bilgisayarlarına indirebilirler.

Önceki
Periscope, web profili özelliğini tüm yayıncılar için kullanıma sundu
Sonraki
Instagram, eski fotoğraflar yerine yeni çektiklerinizi yüklemeniz için bildirim göndermeye başladı