Ana SayfaSOSYAL MEDYASnapchat, Snap Store ile uygulama içinden alışverişi test ediyor

Snapchat, Snap Store ile uygulama içinden alışverişi test ediyor

Snapchat, uygulama içinden alışverişin potansiyelini kanıtlamak için Snap Store mağazasını açtı. Bu mağazanın amacı para kazanmak olmasa bile birçok markanın dikkatini çekeceği kesin.

Bugün keşfet bölümünde aktif olan mağaza içerisinden 20 – 30 dolar civarındaki ürünler satın alınabiliyor. Aşağıdaki Snap kodu okutarak mağazaya ulaşabilir, kısa süreliğine sınırlı sayıda satılacak olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Snapchat geçtiğimiz çeyrekte gelir hedeflerine ulaşamamış olsa da, bu özellik şu anda gelir yaratacak şekilde tasarlanmamış. Snap Store, Snapchat’in marka sadakatini arttırması adına güzel, ancak Snapchat uygulama içi e-ticaret potansiyelini Snap Store ile kanıtlayabilirse markalar bu özellik için sıraya girecektir. Bu şekilde satılan ürünlerden komisyon geliri elde edebilir veya markaların mağazalarını tanıtan reklamlar satın almasını sağlayarak ciddi bir gelir arkışı geliştirebilir.

Aşağıdaki Snap kodu tarayarak mağazayı ziyaret edebilir, yeni ürünler hazır olduğunda keşfet bölümünde görebilmek için abone olabilirsiniz. Bu arada bir sonraki ürün grubu 8 Şubat’ta aktif olacak.

Kaynak: techcrunch.com

Önceki
Bitcoin fiyatı 8.500 doların altına düştü
Sonraki
Spotify, masaüstü platformunda söz yazarı ve yapımcı bilgilerini göstermeye başladı