Ana SayfaKRİPTO PARAHABERBittrex, gerçek USD paritesi ile birlikte üyelik alımlarını yeniden açıyor

Bittrex, gerçek USD paritesi ile birlikte üyelik alımlarını yeniden açıyor

Bittrex CEO’su Bill Shihara, 31 Ocak’ta katıldığı Unikrn Radio Podcast yayınında yaptığı açıklamada, gerçek USD paritesinin ekleneceğini ve üyelik alımlarının yeniden açılacağını belirtti.

Bittrex, 2013 yılında Microsoft’ta güvenlik alanında çalışan Shihara ve iki arkadaşı tarafından kurulmuştur. Shihara, Bittrex’in başarısının diğer isimsiz borsalardan farklı olarak güvenlik alanındaki tecrübelerini ve özgeçmişlerini (fotoğrafları ile birlikte) sitede paylaşmaktan çekinmedikleri olduğuna inanıyor.

Bittrex, Ekim 2017’de herhangi bir uyarı yayınlamadan ve sahiplerine haber vermeden binlerce hesabı kapatarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Aralık 2017 tarihinde ise yüksek talep sonucunda müşteri hizmetleri alanında yaşanan sıkıntılar, biriken destek talepleri ve hesap onayları nedeniyle yeni kullanıcı kayıtlarını kapattığını açıkladı.

Shihara, Bittrex‘in Amerika merkezli bir borsa olduğunu, KYCAML yükümlülüklerini çok ciddiye aldığını ancak bu doğrulamaları yapmak için çok sayıda çalışana ihtiyaçları olduğunu belirtti. Daha önce yaşanan sorunlar üzerine bir soru alan Shihara, müşteri hizmetlerine kısa süre içerisinde 20 civarında yeni kişinin katılacağını ve ve toplam sayının 80’e ulaşacağını söyledi.

Shihara, USD paritesinde yeni kullanıcı kayıtlarının yakında açılacağını ancak minimum depozito ücretleri gibi ek şartların olacağını söyledi. Shihara, bu durumun Bittrex içerisinde ne yaptığını bilen insanlardan oluşan bir topluluk yaratmaya katkı sağlayacağını belirtti.

Shihara, kripto dünyasına ilk olarak 2011 yılında garajında bulunan bilgisayar ile Bitcoin (BTC) madenciliği yaparak girmiş. Ancak fiyat 60 dolardan 6 dolara düştüğünde tüm hevesi kırılmış ve bilgisayarını içinde bulunan Bitcoin’ler ile çöpe atmış. 🙂

Şu anda bir   ( ) dolardan işlem görüyor.

www.bittrex.com

Kaynak: cointelegraph.com

Önceki
Çinli arama motoru Baidu, CryptoKitties benzeri evcil hayvan projesini başlattı
Sonraki
Coinbase, birkaç hafta içerisinde SegWit'i aktif edeceğini açıkladı