Ana SayfaDesign

Opera Software, uzun süredir üzerinde çalıştığı dönüşüm sürecini tamamladı ve markasını Opera olarak değiştirdi.

+ Devamını Okuyun

Airbnb yaklaşık bir yıl önce ‘Bélo’ logosuna geçiş yaptı. Kıvrımlı üçgen hatlara sahip olan logo herkese çok tanıdık gelmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

+ Devamını Okuyun

Bu yıl birçok teknoloji devinin logo değişimine tanıklık ettik ancak bu değişimler arasında en çok dikkat çeken iki marka vardı; Google ve Lenovo.

+ Devamını Okuyun

Macar tasarımcı Bernát Barbara, yüksek lisans projesi için yeni para tasarlamaya karar veriyor.

+ Devamını Okuyun

Online veya Offline çalışmalarda kullanacağınız görseller, yaptığınız çalışmaların kullanıcıların dikkatini çekmesi hatta rahatlıkla aksiyon almasını sağlayabilir.

+ Devamını Okuyun

Royal Mail, Alice Harikalar Diyarında‘nın 150’inci yıldönümü için hazırladığı pulları yaratıcı vine çalışmaları ile kutluyor.

+ Devamını Okuyun

Tasarımcı ve elektrik mühendisi olan Tolga Girgin, hazırladığı 3 boyutlu çalışmalar ile dikkat çekiyor.

+ Devamını Okuyun

Twitter, daha önce yaptığı açıklamalarda yaklaşık 125 milyon kullanıcının ana sayfayı ziyaret ettiğini ancak herhangi bir aksiyon almadan çıktığını söylemişti. Yeni ürün testlerine hız kesmeden devam eden Twitter, bu kayıp kullanıcıları çekmek adına anasayfa tasarımını yenilemeye karar vermiş. Şu anki anasayfa tasarımında sadece giriş ekranı yer alan Twitter, yeni tasarımda …

+ Devamını Okuyun

Londra merkezli olan ve eski Enpocket çalışanı Murat Mutlu ve 4 kişilik ekibi tarafından geliştirilen Marvel App herkesin kolayca kullanabileceği bir prototipleme aracı.

+ Devamını Okuyun

GOkey, şarj sorunu yaşayan, sık sık anahtar kaybeden, ve yanında sürekli veri taşıması gereken kişiler düşünülerek hazırlanmış.

+ Devamını Okuyun