Ana SayfaFacebook

Instagram, e-ticaret alanında aktif olarak kullanılan koleksiyon reklam modelini test ediyor. Instagram geçtiğimiz Salı günü, kullanıcıların uygulama dışına çıkmadan belirli ürün kataloglarını görüntüleyebildiği koleksiyon reklam formatını test etmeye başladı. İlk olarak Facebook‘un kullanıma sunduğu bu reklam formatına ayrıca video ve fotoğraf eklenebiliyor. Koleksiyon reklamlarını geçtiğimiz yıl VipBrands kampanyalarında kullanmaya başladık. …

+ Devamını Okuyun

Facebook, hikayelerin pek umursanmadığı gerçeğini reddetmeye devam ediyor. Instagram ile karşılaştırıldığında Facebook hikaye kullanıcıları bir azınlık sayılır. Buna rağmen Facebook hikayelerine fotoğraf düzenleme aracı eklendi ve geliştirilmeye devam ediyor. Standart bir fotoğraf düzenleme aracından farksız olan bu özellik ile yüklenen hikayelere renk filtreleri, stickerlar ve ekstra yazılar ekleyebiliyorsunuz. Sağ alt …

+ Devamını Okuyun

Facebook’a bir şeyler oluyor. Dünyanın en büyük sosyal ağı iki hafta içinde üçüncü kez erişilemez halde.

+ Devamını Okuyun

Facebook, Advertising Week kapsamında reklam verenler ve yeni reklam özellikleri hakkında bilgiler verdi.

+ Devamını Okuyun

Facebook‘da en son ne zaman not yazdınız? Notlar üzerinde uzun süredir çalışan Facebook ilk büyük güncellemeyi tüm kullanıcılara sundu.

+ Devamını Okuyun

Facebook bu akşam itibariyle Avrupa ve ABD’nin çeşitli bölgelerinde erişim sorunu yaşamaya başladı.

+ Devamını Okuyun

Facebook geçtiğimiz Temmuz ayında sayfalar üzerinden açtığı mağazalar ile e-ticareti test ettiğini açıklamıştı.

+ Devamını Okuyun

Facebook, geçtiğimiz Pazartesi gününde ilk defa bir günde 1 milyar kişi tarafından kullanıldığını açıkladı!

+ Devamını Okuyun

Facebook son dönemde yaptığı değişiklikler ile video alanında söz sahibi olmaya başlamıştı. Ancak otomatik olarak oynatılmaya başlanan videolar bazı kullanıcıların canını sıkabiliyor.

+ Devamını Okuyun

Sosyal medya stratejisti olan Vincenzo Cosenza ülkelere göre en fazla kullanılan servisi belirlemek adına Haziran ve Aralık aylarında kendi hazırladığı ”sosyal ağların dünya haritası”nı güncelliyor.

+ Devamını Okuyun