Ana SayfaGame

Çin’in arama motoru devi Baidu, Blockchain temelli yeni oyun projesini başlattı. “Leci Gou“, CryptoKitties‘e çok benzemesine rağmen kullanıcılar bu oyunda daha çok köpekler ile ilgileniyorlar. CryptoKitties‘e benzeyen “Leci Gou” oyunu “Let’s Go” anlamını taşıyor. Baidu bu projenin, Blockchain teknolojisi ile üzerine yaptıkları geniş kapsamlı bir çalışmanın parçası olduğunu dile getiriyor. …

+ Devamını Okuyun

Son dönemde IOS ve Android mağazalarında oyunlara artan ilgi nedeniyle sık sık yeni oyunlar ile karşılaşıyoruz. Geliştiricilerin sürekli yeni fikirler ile karşımıza çıktığı bu dönemde sizleri kart oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Gran Tower ile tanıştırıyoruz.

+ Devamını Okuyun

Flappy Bird ve 2048 oyunlarını muhtemelen bilmeyen yoktur. Sinirlenip bırakmalar zaman zaman takılıp kalmalar derken yetmedi bu defa iki oyunu birleştirip tekrar hazırlamışlar.

+ Devamını Okuyun

Google Chrome’un hızı, kullanım kolaylığı ve tüm servislere entegre olmasının yanında tercih sebebi olabilecek harika oyunları mevcut!

+ Devamını Okuyun

Mashable geçen hafta bir anket başlatmış, tüm kullanıcılarının oyları ile 2013’ün en iyi şarkı, dizi, film, spor ve oyununu belirlemiş. Yaklaşık 30.000 oy kullanılan anket ile harika bir liste hazırlanmış.

+ Devamını Okuyun