Ana SayfaGoogle

Google bugün yapılan etkinlikte, e-postaları daha çekici ve interaktif hale getirmek için Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) teknolojisini Gmail‘e entegre ettiğini duyurdu. Başlangıçta gereksiz dağınıklığı ortadan kaldırarak web sitelerini hızlandırmak için tasarlanan teknoloji, Gmail‘i güçlendirmek için kullanılacak. Gmail ürün yöneticisi Aakash Sahney bugün yaptığı açıklamada, ”AMP’nin gücünü kullanarak e-postaların daha interaktif …

+ Devamını Okuyun

Yeni AMP Story, bugün Amsterdam‘da yapılan AMP konferansında Google tarafından duyuruldu. AMP hikayeleri, yayımcıların bir sayfa üzerinde birden fazla katman kullanarak görsel efektler ile Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) oluşturmasına olanak sağlıyor. Bu sayfalara ses, sayfa öğelerine animasyon uygulayabilir ve kullanıcıyı içeriğiniz ile etkileşimde tutabilirsiniz. Ayrıca AMP Story sonuna bağlantı ekleyerek …

+ Devamını Okuyun

Hindistan’da trenler günde 10 milyon yolcu taşıyor. Google ile yapılan anlaşma ile bu yolcular istasyonlara kurulacak Wifi noktaları ile internet erişimine sahip olacak.

+ Devamını Okuyun

Google, resmi AdSense blogunda iOS ve Android platformları için uygulamalarını güncellediğini duyurdu.

+ Devamını Okuyun

Bu yıl birçok teknoloji devinin logo değişimine tanıklık ettik ancak bu değişimler arasında en çok dikkat çeken iki marka vardı; Google ve Lenovo.

+ Devamını Okuyun

Google, yeni yapılanma sürecinde Alphabet INC bünyesine dahil oldu!

+ Devamını Okuyun

Dropbox, dosyalarınızı mail yoluyla kolayca paylaşabilmenizi sağlayan Chrome eklentisini yayınladı.

+ Devamını Okuyun

Twitter, 140 karakterlik paylaşımlarını daha ulaşılabilir yapmak için Google ile yeni bir anlaşma yapıyor.

+ Devamını Okuyun

Google Ventures‘in en büyük yatırımcılardan biri olması nedeniyle Uber ve Google birbirine oldukça yakın görünüyordu.

+ Devamını Okuyun

Google, ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı versiyonda yayınladığı Earth Pro programını tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaya başladığını duyurdu.

+ Devamını Okuyun