Ana SayfaiPad

Uzun zamandır geleceği söylenen iPad Pro nihayet Apple etkinliğinde duyuruldu. Dev ekranıyla başarılı görseller sunan ve performans konusunda masaüstü bilgisayarlarla yarışan iPad’in bu zamana kadar iPad’in yaşadığı en büyük değişim olduğu belirtiliyor.

+ Devamını Okuyun

Google, dün gece IOS cihazlarınızı kullanarak her yerden bilgisayarınıza bağlanmanıza olanak sağlayan Chrome Remote Desktop uygulamasını yayınladı.

+ Devamını Okuyun

Merkez ofisleri Silikon Vadisi’nde bulunan ve Rusça konuşan ülkeler için projeler geliştiren Mail.Ru‘nun servisi olan My.com, kullanıcılarına sunduğu mobil uygulama, oyun ve mail servisi ile benim tercih sebebim.

+ Devamını Okuyun

Üçüncü parti uygulamaların iOS 8 işletim sistemine daha fazla entegre olabilmesiyle ortaya çıkan yeni uygulama fikirleri tüm sıralamaları değiştirdi!

+ Devamını Okuyun

Apple uzun süredir merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 8’i tüm kullanıcılar için yayınladı!

+ Devamını Okuyun

9 Eylül’de yapılan etkinlikte çıkış tarihi 17 Eylül olarak belirlenen ve büyük bir heyecanla beklenen iOS 8, bu akşam yayınlanıyor.

+ Devamını Okuyun

Slate, kullanım alanı ve özellikleri ile tüm dizüstü bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor.

+ Devamını Okuyun

Facebook‘un Beluga uygulamasını alarak Facebook Messenger’i hayata geçirdiğini biliyoruz. Geçen 3 yıl içerisinde yapılan geliştirmeler ile Facebook iPad için özel Messenger uygulamasını bugün yayına aldı.

+ Devamını Okuyun

Bu yazı sonrasında BiTaksi uygulaması hakkında olumsuz düşünceleriniz varsa veya kullanmaya başlamadıysanız fikirlerinizi değiştirebilirsiniz.;) Bende kısa bir süre önce kullanmaya başladım, uygulama oldukça mantıklı ve gayet iyi çalışıyor. Ayrıca Begüm’ün BiTaksi ile tanışmasını mutlaka okumanız lazım;)

+ Devamını Okuyun

Bu hafta tasarımı, kullanılabilirliği, özellikleri ile öne çıkan ve iş hayatınızı düzene sokmanız için elinden geleni yapan Wunderlist‘i inceledik!

+ Devamını Okuyun