Ana SayfaReDesign

Opera Software, uzun süredir üzerinde çalıştığı dönüşüm sürecini tamamladı ve markasını Opera olarak değiştirdi.

+ Devamını Okuyun

Airbnb yaklaşık bir yıl önce ‘Bélo’ logosuna geçiş yaptı. Kıvrımlı üçgen hatlara sahip olan logo herkese çok tanıdık gelmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

+ Devamını Okuyun

Bu yıl birçok teknoloji devinin logo değişimine tanıklık ettik ancak bu değişimler arasında en çok dikkat çeken iki marka vardı; Google ve Lenovo.

+ Devamını Okuyun

Apple‘ın yaptığı iOS 8 güncellemesi ile birlikte tüm uygulamalar yeni işletim sistemi için güncelleme yayınlamaya başladı.

+ Devamını Okuyun

Mobil uygulama tasarımı konusunda uzman olan Ukraynalı tasarımcı Dmitriy Haraberush, WhatsApp uygulamasını IOS 8 için yeniden yorumlamış.

+ Devamını Okuyun

Alexa ve 2013 yılında yeni trend’e ayak uydurmak zorunda kalıp logo ve web sayfasında düzenlemeye gidenler arasına the guardian’da ekleniyor.

+ Devamını Okuyun

Kısa bir süre önce Twitter’ın yeni profil sayfalarını test ettiğini yazmıştım, dün itibariyle yeni profile yeni özellikler eklenerek geçişler başladı.

+ Devamını Okuyun

1996 yılından itibaren tüm dünyadaki web sitelerini analiz edip, çeşitli kriterlere göre, dünya üzerindeki ve web sitesinin hizmet verdiği ülkedeki sıralamasını gösteren Alexa, uzun süredir kullandığı tasarımını 2014 itibari ile değiştirmeye karar verdi.

+ Devamını Okuyun

Facebook, tasarım konusunda net bir karar almayı başarmış gibi görünüyor, daha önce anasayfa değişikliğini belirli kullanıcılar üzerinde deneyen Facebook edindiği deneyimleri kesin bir değişiklik yaparak duyurdu.

+ Devamını Okuyun

Twitter, profil sayfalarında daha kapsamlı bir düzenleme yaparak belirli kullanıcılar üzerinde test etmeye başladı. Alışık olduğumuz Facebook profillerini andıran yeni tasarımda 1500px genişliğinde kapak fotoğrafı ve büyük bir profil resmine yer verilmiş.

+ Devamını Okuyun