Ana SayfaTasarım

Macar tasarımcı Bernát Barbara, yüksek lisans projesi için yeni para tasarlamaya karar veriyor.

+ Devamını Okuyun

Londra merkezli olan ve eski Enpocket çalışanı Murat Mutlu ve 4 kişilik ekibi tarafından geliştirilen Marvel App herkesin kolayca kullanabileceği bir prototipleme aracı.

+ Devamını Okuyun

Apple‘ın yaptığı iOS 8 güncellemesi ile birlikte tüm uygulamalar yeni işletim sistemi için güncelleme yayınlamaya başladı.

+ Devamını Okuyun

e-Fabrika da Art Director olarak çalışan Cüneyt ŞEN ve yaptığı e-ticaret tasarımı.

+ Devamını Okuyun

İtalyan tasarımcı Marcello Barenghi, 9 yaşında Leonardo’nun Mona Lisa tablosundan etkilenip tabloyu yeniden çizmeye çalışırken keşfedilmiş.

+ Devamını Okuyun

Alexa ve 2013 yılında yeni trend’e ayak uydurmak zorunda kalıp logo ve web sayfasında düzenlemeye gidenler arasına the guardian’da ekleniyor.

+ Devamını Okuyun

1996 yılından itibaren tüm dünyadaki web sitelerini analiz edip, çeşitli kriterlere göre, dünya üzerindeki ve web sitesinin hizmet verdiği ülkedeki sıralamasını gösteren Alexa, uzun süredir kullandığı tasarımını 2014 itibari ile değiştirmeye karar verdi.

+ Devamını Okuyun

Facebook, tasarım konusunda net bir karar almayı başarmış gibi görünüyor, daha önce anasayfa değişikliğini belirli kullanıcılar üzerinde deneyen Facebook edindiği deneyimleri kesin bir değişiklik yaparak duyurdu.

+ Devamını Okuyun

Çarpıcı bir yönetim paneli üzerinde çalışmak isteyenler için Andreansyah Setiawan tarafından modern çizgiler kullanılarak tasarlanan bu paneli kullanabilirsiniz.

+ Devamını Okuyun

Şehri simgeleyen nostaljik tramvaylarıyla tanınan Lizbon, tramvay tellerinden ilham alarak kendi fontunu oluşturdu.

+ Devamını Okuyun