Ana SayfaTwitter

Twitter geçtiğimiz 2 Eylül’de tüm ülkelere açtığı reklam platformunu geliştirmeye devam ediyor.

+ Devamını Okuyun

Twitter‘ın yaklaşık iki yıl önce tüm kullanıcılara açtığı Analytics hizmeti ile tweetlerinizin etkileşim oranlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

+ Devamını Okuyun

Twitter, hesabınızı doğrulamak için 1$ ödemeniz gerektiği söyleseydi ne yapardınız?

+ Devamını Okuyun

Twitter, 140 karakterlik paylaşımlarını daha ulaşılabilir yapmak için Google ile yeni bir anlaşma yapıyor.

+ Devamını Okuyun

Twitter, daha önce yaptığı açıklamalarda yaklaşık 125 milyon kullanıcının ana sayfayı ziyaret ettiğini ancak herhangi bir aksiyon almadan çıktığını söylemişti. Yeni ürün testlerine hız kesmeden devam eden Twitter, bu kayıp kullanıcıları çekmek adına anasayfa tasarımını yenilemeye karar vermiş. Şu anki anasayfa tasarımında sadece giriş ekranı yer alan Twitter, yeni tasarımda …

+ Devamını Okuyun

Apple‘ın yaptığı iOS 8 güncellemesi ile birlikte tüm uygulamalar yeni işletim sistemi için güncelleme yayınlamaya başladı.

+ Devamını Okuyun

Geçtiğimiz Şubat ayında buy now (satın al) butonunu tweet’lerde göstermeye başlayan micro blog sitesi Twitter, online alışverişte yerini almak üzere tweet’lerden ürün satın alma özelliği ile karşımıza çıkacak. Markaların pazarlama faaliyetlerini konusunda oldukça cezbedici yeni özelliği için Twitter’ın Fancy ile işbirliği yaptığı, tweet’lerinin link ve fotoğraflar birlikte satın alma düğmesi …

+ Devamını Okuyun

Twitter, Support hesabından attığı bir tweet ile tüm platformlarda GIF paylaşımının aktif edildiğini duyurdu.

+ Devamını Okuyun

Twitter yeniliklerine her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Mikro blog sitesi, şimdi de iOS ve Android için artık Twitter’da link olarak verilen tweetleri gömülü olarak yani (embed) olarak görmeye imkan sağlıyor.

+ Devamını Okuyun

Kısa bir süre önce Twitter’ın yeni profil sayfalarını test ettiğini yazmıştım, dün itibariyle yeni profile yeni özellikler eklenerek geçişler başladı.

+ Devamını Okuyun